Welcome to Avis

Zapojení do programu Avis Preferred

Zapojte se do programu Avis Preferred a ušetřete čas díky předem připraveným formulářům; získejte přednostní přístup k přepážkám Avis Preferred; využijte služeb bez zbytečného papírování; parkujte výhodně; sbírejte věrnostní body u více než stovky partnerských společností; používejte vyhrazenou rezervační linku.

Pan výběrem zobrazíte seznam
Datum narození* ? - Zadejte datum narození ve formátu DD/MM/RRRR.

Zadejte datum narození

DD výběrem zobrazíte seznam Měsíc výběrem zobrazíte seznam RRRR výběrem zobrazíte seznam

Uložíme-li číslo Vašeho řidičského průkazu v našem systému, můžeme zkrátit Váš čas strávený na pobočce tím, že vždy předvyplníme potřebnou dokumentaci. Tyto údaje se neukládají za žádným jiným účelem a nebudou předávány třetím stranám.

United Kingdom select to open the list

Díky poskytnutí aktuálních kontaktních údajů můžete v programu Avis Preferred postoupit na vyšší úroveň a získat tak řadu výhod. Nezapomeňte si přihlásit k zasílání e-mailů s poukázkami a nejnovějšími nabídkami.

Telefon*
CZ výběrem zobrazíte seznam

Uložíme-li aktuální údaje o Vaší kartě v našem systému, můžeme zkrátit Váš čas strávený na pobočce tím, že vždy předvyplníme potřebnou dokumentaci. Tyto údaje se neukládají za žádným jiným účelem a nebudou předávány třetím stranám.

VISA MasterCard American Express Diners International
Visa výběrem zobrazíte seznam
Skončení platnosti* Měsíc výběrem zobrazíte seznam RRRR výběrem zobrazíte seznam
CZ výběrem zobrazíte seznam

Zadejte prosím své heslo. Mělo by obsahovat minimálně sedm znaků, při použití alespoň jednoho velkého písmena, jednoho malého písmena a jedné číslice.

Přijímám tyto podmínky