Welcome to Avis

Zapojení do programu Avis Preferred

Zapojte se do programu Avis Preferred a ušetřete čas díky předem připraveným formulářům; získejte přednostní přístup k přepážkám Avis Preferred; využijte služeb bez zbytečného papírování; parkujte výhodně; sbírejte věrnostní body u více než stovky partnerských společností; používejte vyhrazenou rezervační linku.

OSOBNÍ ÚDAJE

Pan výběrem zobrazíte seznam
Číslo mobilního telefonu*
Datum narození* - Zadejte datum narození ve formátu DD/MM/RRRR. DD výběrem zobrazíte seznam Měsíc výběrem zobrazíte seznam RRRR výběrem zobrazíte seznam

Použijte prosím minimálně osm znaků, za použití alespoň jednoho velkého písmene, malého písmene, číslice a speciálního znaku.

Kontaktní údaje

Díky poskytnutí aktuálních kontaktních údajů můžete v programu Avis Preferred postoupit na vyšší úroveň a získat tak řadu výhod. Nezapomeňte si přihlásit k zasílání e-mailů s poukázkami a nejnovějšími nabídkami.

CZ výběrem zobrazíte seznam

Fakturační údaje

Uložíme-li aktuální údaje o Vaší kartě v našem systému, můžeme zkrátit Váš čas strávený na pobočce tím, že vždy předvyplníme potřebnou dokumentaci. Tyto údaje se neukládají za žádným jiným účelem a nebudou předávány třetím stranám.

VISA MasterCard American Express Diners International
Visa výběrem zobrazíte seznam
Skončení platnosti* Měsíc výběrem zobrazíte seznam RRRR výběrem zobrazíte seznam

Fakturační adresa

CZ výběrem zobrazíte seznam

Řidičském průkazu

Uložíme-li číslo Vašeho řidičského průkazu v našem systému, můžeme zkrátit Váš čas strávený na pobočce tím, že vždy předvyplníme potřebnou dokumentaci. Tyto údaje se neukládají za žádným jiným účelem a nebudou předávány třetím stranám.

United Kingdom select to open the list

Přijímám tyto podmínky